Úvod


Martina Kucháreková

Dovoľte mi v úvode sa krátko predstaviť.

Viac ako 12 rokov som pracovala v pozícii zdravotnej sestry na nemocničných oddeleniach, z toho 9 rokov v dermatologickej ambulancii. Nakoľko sa mi práca s ľudskou krásou stala veľmi blízkou, rozhodla som sa dovzdelávať v oblasti kozmetológie a venovať sa aj skrášľovaniu ľudského tela v mojom kozmetickom salóne

Zameriavam sa na ošetrenia všetkých druhov pleti - od mladistvej, aknóznej, citlivej až po stárnúcu.

Pracujem s kozmetickými produktami vybranej značky - GERnétic, pre ktorú som sa rozhodla po opakovaných odborných školeniach a viacročnom testovaní na sebe a u svojich blízkych.

Nechajte sa aj Vy rozmaznávať pri skrášľujúcich a relaxačných ošetreniach v útulnom a príjemnom prostredí môjho kozmetického salóna.

Teším sa na Vás.

Podpis - Martina Kucháreková
Logo GERnétic

GERnétic - je špičková francúzska kozmetika určená pre profesionálne ošetrenia v kozmetických salónoch a odborných pracoviskách, ktorá využíva výhradne prírodné aktívne látky z ekologicky certifikovaných oblastí (187 druhov rastlín a 18 druhov rias). Všetky látky sú dávkované homeopaticky 5-7 CH a preto sa produkty GERnétic aplikujú v malom množstve. Úspech luxusnej kozmetiky GERnétic je založený na dlhodobom výskume francúzskeho lekára a biológa Prof.Dr. Alberta Laporta, ktorý sa mu venoval po celú svoju kariéru. Je zakladateľom Laboratoires GERnétic Synthése.

FILMVAX - sú prírodné teplé vosky talianskej výroby.